MARKALAR

Burada dünyaca ünlü tasarımcıların, tek tek, özenle seçilmiş, damıtılmış ürünlerini; bazen de gizlenmiş kıymetli olanlarını; ilk bakışta zevkinize hitap edeceğinden emin olduğumuz parçalarını bulacaksınız.

 • CHRISTOPHER GUY

  KLASİKÇİLİĞİN MODERNİZM İLE HARMANI. CHRISTOPHER GUY'IN TARZINI "KLASİK DEĞERLERLE BÜTÜNLEŞEN ÇAĞDAŞLIK" OLARAK TANIMLAYABİLİRİZ. BENZERSİZ BİR VİZYON, TAVİZSİZ STİL ANLAYIŞI VE ZARAFETİN PEŞİNDE KOŞAN CHRİSTOPHER, TASARIMDA ESTETİĞİ HER GÜN YENİDEN TANIMLAMAYA DEVAM EDİYOR.

 • BOCA DO LOBO

  BOCO DO LOBO'NUN VARLIK NEDENİ TASARLAMAK. HER BİR PARÇAYI SOFİSTİKE BİR KARAKTERLE TASARLAMA KONUSUNDAKİ İNATLARI, ÖZVERİLERİNİ YANSITIYOR. ÜRÜNLERİNİN KİŞİLİKLERİ EN KÜÇÜK DETAYLARINA KADAR BU ANLAYIŞLA OLUŞTURULUYOR.

 • MUNNA

  MUNNA'NIN FELSEFESİ KALICI ÇEKİCİLİĞE SAHİP TASARIMLARINI, ZARİF KIYAFETLERLE EŞLEŞTİRMEKTİR. TARİHİN EN ETKİLİ SANAT DÖNEMLERİ ESİN KAYNAKLARI OLMUŞTUR. TÜM ÜRÜNLERİ, İŞÇİLİĞİN KUTSAL MİRASINI ONURLANDIRAN EŞSİZ PARÇALARDIR.

 • REFLEX

  REFLEKS CAM, MERMER, DÖVME DEMİR VE AHŞAP GİBİ YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELERİN KULLANIMINI, YENİ ZITLIKLARI VE TEKNOLOJİK SÜREÇLERİ EN ÜST NOKTADA UYGULAYARAK BİR ZANAAT USTALIĞI İLE AYRICALIKLI KILAR. TEKNOLOJİNİN, TASARIMIN, ARAŞTIRMANIN VE GELENEĞİN MÜKEMMEL SENTEZİNİ İFADE EDEN MOBİLYALAR ÜRETİR.

 • OFFICINA LUCE

  OFFICINA LUCE, TÜM DÜNYADA HAYRANLIK UYANDIRAN, BENZERSİZ DEKORATİF AYDINLATMA ARMATÜRLERİ ÜRETMEKTEDİR. TECRÜBELİ EKİBİ, TASARLADIKLARI ISMARLAMA, KİŞİYE ÖZEL ÜRÜNLER İLE TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAYA ODAKLANMIŞLARDIR.

 • GINGER & JAGGER

  GINGER & JAGGER KOLEKSİYONLARI, DOĞANIN EL İŞÇİLİĞİNDEN ALDIKLARI İLHAM VE BENZERSİZ İŞÇİLİK TEKNİKLERİYLE ELDEN GEÇİRİLMİŞ PİRİNÇ, BAKIR VE MERMER GİBİ MALZEMELERDEN ÜRETİLMİŞ OLAĞANÜSTÜ PARÇALARDAN OLUŞUR.

 • BRABBU

  Parçalar, duyular için adeta bir hediye... Brabbu etkileyici yaşamı yansıtan bir tasarım markasıdır.

 • KOKET

  Koket yalnızca tasarım trendlerini hayata geçirmekle ya da tasarım boşluklarını doldurmakla yetinmez. Oldukça farklılaştırılmış bir koleksiyondur ve sadece mobilyayı oluşturan parçalardan oluşmamaktadır. Koleksiyon deneyim dolu ürünlerle, yalın zevklerle, tutkularla ve yaşamsal olaylarla şekillendirilmiştir.

 • DELIGHTFULL

  Delightfull her bir detayında güçlü duygular barındıran bir karakteri yansıtmaktadır. El işçiliği ile üretilen tasarımlarda tutkuyu ve özveriyi hissetmek mümkündür. Şaheser niteliğindeki ürünler, bu güçle ortaya çıkar. Delightfull bu ruhu ve mirası dünyayla paylaşır... Delightfull Dünyası.

 • LUXXU

  Luxxu yeni bir aydınlatma deneyimidir! Yenilik ve gelenek arasında ahenkli bir sentez, zanaatkârın seçkin el işleri teknikleri ve çağdaş yaratıcılık arasındaki kuvvetli bağdır. Muhteşem binalardan, sanat eserinin şiirsel tasarımından esinlenerek her ortamı değiştirebilir ve güçlü bir his bırakır. Geleneksel formları eşsiz ve zarif bir söylemle harmanlayan lüks aydınlatma parçaları yaratıcısı Luxxu, kişilik dolu bir deneyim sunar. Zarif ayrıntılarıyla son derece dekoratif olan ürünler, eşsiz bir sanat ve zanaat mirası taşır.

 • MAISON VALENTINA

  Maison Valentina, yeni ve lüks banyo marka konseptidir. Teknolojik çözümleriyle; küvet, lavabo, ayaklı lavabo, ayna, aydınlatma gibi ürünleri pirinç, mermer, ahşap, cam gibi diğer ürünlerle uygularken nadir görülen el işleri teknikleriyle ve çağdaş tasarımla bütünleştirmiştir. Markanın temel amacı, herkesin evin bu bölümünde de hissedeceği konforu ve lüksü sunarken, aynı zamanda da en özel tasarımı ve cesur parçaları sağlamaktır.

Hesabınız yok mu?

KAYIT OL